Clubbestuur

Wie zit er in ons bestuur en waarvoor zijn ze verantwoordelijk…

Voorzitter: Luk Rotman

contact: voorzitter@gekko.gent

pics_jan

Secretaris & ondervoorzitter: Jan Vyncke

contact: secretariaat@gekko.gent

Verantwoordelijke Bouw: Alain Soulliaert

contact: bouw@gekko.gent

contact: communicatie@gekko.gent

Verantwoordelijke Communicatie: Interesse contacteer ons!

Verantwoordelijke Polo: Sebastiaan Luyssaert

contact: polo@gekko.gent

Penningmeester: Bruno Pottie

contact: penningmeester@gekko.gent

Jeugdwerking: Tim Vanacker

contact: jeugd@gekko.gent

GSM: 0497 28 1447

Verantwoordelijke Recreatie: Interesse contacteer ons!

contact: info@gekko.gent

Verantwoordelijke Rafting & Wild Water: Dirk De Zutter

contact: rafting@gekko.gent

Peter

Materiaalmeester: Peter Loyen

materiaal@gekko.gent

Gekko-logo

Algemeen

info@gekko.gent

Geef een antwoord

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.