Clubbestuur

Wie zit er in ons bestuur en waarvoor zijn ze verantwoordelijk…

 

pics_krist

 

 

 

Voorzitter: Krist Poffyn

contact: voorzitter@gekko.gent

 

pics_jan

 

 

 

Secretaris & ondervoorzitter: Jan Vyncke

contact: secretariaat@gekko.gent

 

Penningmeester: Bruno Pottie

contact: penningmeester@gekko.gent

 

 

Verantwoordelijke Polo: Sebastiaan Luyssaert

contact: polo@gekko.gent

 

Jeugdwerking: Tim Vanacker

contact: jeugd@gekko.gent

GSM: 0497 28 1447

pics_luc

 

 

 

Verantwoordelijke Recreatie: Luc Verstringe

contact: recreatie@gekko.gent

 

pics_wouter

 

 

 

Verantwoordelijke Rafting: Wouter Decock

contact: rafting@gekko.gent

 

pics_isis

 

 

Verantwoordelijke Freestyle: Isis vlaeminck

contact: freestyle@gekko.gent

GSM: 0478 02 07 66

 

Peter

 

 

 

Communicatie & Website: Peter Loyen

communicatie@gekko.gent

 

Gekko-logo

 

 

Algemeen

info@gekko.gent

Geef een reactie